Κουζινομηχανή με ανοξείδωτο μπολ Royalty Line RL-PKM2500BG, Μεταλλική, 2500W Max, 10 λίτρα, Μπλέντερ, Μίξερ, Μύλος κρέατος, Inox
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5 με βάση 1 βαθμολογία πελάτη
(1 αξιολόγηση πελάτη)
Εξαντλημένο
Αποστολή από: 8.50  (όροι )
2 χρόνια εγγύηση
Παράδοση εντός 2-5 εργάσιμων ημερών
Εξαντλημένο
Αποστολή από: 8.50  (όροι )
2 χρόνια εγγύηση
Άλλοι είδαν επίσης
Περιγραφή
Γιατί να επιλέξετε το πλανητικό μίξερ Royalty Line RL-PKM2500;
  • Ισχυρός ηλεκτροκινητήρας: 2500W μέγιστη ισχύς
  • Κομψό σώμα, εξ ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι
  • Γυάλινη κανάτα
  • Μπωλ από γυαλισμένο inox χωρητικότητας 10 λίτρων με καπάκι κατά των πιτσιλιών
  • 6 ταχύτητες + λειτουργία PULSE
  • Περιλαμβανόμενα αξεσουάρ: αναδευτήρας μίξης, συρμάτιος αναδευτήρας (αυγοδάρτης), γάντζος ζύμης
  • Λαστιχένια ποδαράκια για μεγαλύτερη σταθερότητα και ελάχιστους κραδασμούς
  • Προστασία από υπερθέρμανση
  • Τροφοδοσία: 220–240 V, ~50–60 Hz
Μπορείτε να δείτε περισσότερα παρόμοια προϊόντα στην κατηγορία Facebook.
Χαρακτηριστικά
Μάρκα Royalty Line
Βάρος 5 κ.
Ισχύς
2500W